شبکه های کامپیوتری

کیستون لگراند

کیستون لگراند

کیستون UTP Cat6 باریک لگراند 76561

31,000 تومان
کیستون UTP Cat 6 باریک لگراند 76561 یکی از پرفروش ترین کیستون های بازار می باشد. این کیستون به علت

لگراند76573- Cat6A SFTP

95,000 تومان
Legrand 76573 Cat6A SFTP مکانيزم باريک یکی از محصولات لگراند می باشد که توانایی انتقال اطلاعات را تا 10GB/s دارا

کیستون لگراند یکی از بهترین و پرفروش ترین کیستون های موجود در بازار می باشد این کیستون به علت نصب و اجرای آسان از محبوبیت بالایی بر خوردار می باشد.این محصول در دسته بندی UTP,SFTP,FTP تولید و به فروش می رسند . انتخاب نوع دسته بندی بر اساس نیاز شما و کابلی هست که در پروژه استفاده نموده اید بستگی دارد.اما بهترین عملکرد نسبت به قیمت را می توان در کیستون شبکه UTP مشاهده نمود.

کیستون لگراند UTP

کیستون UTP  پرفروش ترین کیستون موجود در بازار می باشد این کیستون از نظر ظاهری همانند دیگر کیستون های لگراند می باشد.این کیستون در دو مکانیزم باریک و پهن در بازار به فروش می رسد.در اینجا مکانیزم بارک یا تک ماژول و به ماکنیزم پهن دو ماژول گفته می شود.این کیستون  در انواع رنگ های مختلف به فروش می رسد.

کیستون لگراند SFTP

از کیستون SFTP بیشتر برای کابل کشی های شیلدار استفاده می شود.این  کیستون معمولا در مکان هایی استفاده می شود که جریان برق بر روی شبکه تاثیر می گذارد.کیستون شبکه ها بسته به نوع و ظاهر در اشکال مختلف در بازار موجود می باشد اما این محصول از کیفیت خوبی برخوردار می باشد.

کیستون شبکه FTP

کیستون شبکه FTP مانند کیستون SFTP می باشد با این تفاوت که فقط از یک فویل در آن استفاده شده است.کیستون های FTP با توجه به قیمت می تواند جایگزین خوبی برای SFTP می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *