شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه و اینترنت

خدمات شبکه کامپیوتری

خدمات شبکه و اینترنت

خدمات شبکه و اینترنت به طوری به چندین دسته تقسیسم می شود.این دسته بندی شامل مواردی چون خدمات پشتیبان شبکه ، نگهداری شبکه ، اجرای شبکه ، نصب شبکه های پسیو و اکتیو می باشد. خدمات شبکه امروزه یک امر حیاتی برای کارها و مشاغل هستند که با شبکه های کامپیوتری سرکار دارند هستند.برای انکه یک شبکه با ثبات داشته باشیم در ادامه در مورد خدماتی که برای یک شبکه کامپیوتری صورت می گیرد شرح خواهیم داد .

شبکه پسیو :

شبکه پسیو به طور کلی به شبکه ای گفته می شود که در آن کلیه تجهیزات شبکه در حالت ثابت قراردارند و اطلاعات را بین شبکه های اکتیو منتقل می کند.شبکه های پسیو شامل کابل ها ، ترانکینگ ، پریز ها شبکه ، پچ پنل و رک ها می شود.هرچه کیفیت و مهندسی به کار برده در شبکه های پسیو بیشتر باشد عمر شبکه و کیفیت خدمات بیشتر خواهد بود.

شبکه های پسیو از نظر راه اندازی بستگی به هرینه ای که کارفرما انجام می دهد بستگی دار اما به طور خلاصه پارامتر های مهم در شبکه های پسیو استفاده از کابل مطئن و خوب است . همچنین پریز های شبکه و پچ پنل استفاده شده در شبکه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

شبکه اکتیو :

مهمترین و اساسی تر آیتم در خدمات شبکه و سیستم های کامپیوتری می توان به شبکه های اکتیو اشاره کرد. شبکه های اکتیو برای ارتباط بین خود از زیرساخت های پسیو استفاده می شود. نگهداری و پشتیبانی شبکه اکتیو نیاز به تخصص خاص و تجربه بالا دارد از این رو نگهداری شبکه قاعدتا شامل شبکه های اکتیو می شود.شبکه های اکتیو خود شامل روترهای ، سویچ ها ، اکسس پوینت ها ،  سرورها و مودم  ها می شوند.

امنیت شبکه و چالش های آن :

امنیت شبکه بعد از آنکه شما به یک شبکه کامل و ثابت رسیدید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.امنیت شبکه امروزه خود یکی از چالش های خدمات شبکه می باشد. از این رو شما برای انتخاب یک کارشناس شبکه و چگونگی برخورداری از یک شبکه با امنیت بالا می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید از آخرین اطلاعات و چالش هایی که در شبکه کامپیوتری خود دارید برخوردار گردید .

یک پشتیبان شبکه خوب باید به همه موارد فنی اهم از شبکه پسیو و اکتیو اشنایی داشته باشد تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن شبکه را در حالت نرمال قرار بدهد از این رو سایت اینترنتی ای تی باما با بیش از یک ده فعالیت در حوزه خدمات شبکه و موارد مربوطه توانسته است  به این مهم برسد که شبکه های اجرای با کیفیت مطلوب و مورد تایید مشریان عرضه نماید.

ویژگی ها که مشتریان ما را انتخاب می کنند

ای تی باما چون خود تامین کننده تجهیزات شبکه و دوربین های مداربسته می باشد کلیه محصولات را با کمترین قیمت ممکنه و کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد.

ای تی باما با داشتن بیش 4 اکیپ کامل اجرای شبکه های پسیو کلیه پروژه ها و خدمات شبکه را در کمترین زمان ممکن اجرا و بعد از تست کیفیف به مشتریان خود تحویل می نماید.

کلیه محصولات اجرا شده در شبکه شامل شش ماه گارانتی و بیش از  2 سال خدمات پس از فروش می باشد.در نظر داشته باشید اگر تجهیزات شبکه و دوربین های مداربسته در مدت این شش ماه آسیب ببیند بدون قید و شرط توسط شرکت تعویض می گردند.

ای تی باما یک شرکت ثبت شده می باشد که به شما این امکان را می دهد از کلیه قرارداد ها را به صورت رسمی عقد نمایید و این امکان را دارد برای اجرای پروژهای بزرگ تضامین مورد نیاز را در اختیار کارفرمایان قرار بدهد.

 

 

خدمات شبکه در محل :

همکاران ما قبل از مراجعه به محل به شما مشاوره رایگان و راه حل هایی برون رفت از آسیب های شبکه در اختیار شما قرار می دهند. این خدمات غیر حضوری به صورت رایگان می باشد.

خدمات شبکه در تهران :

خدمات شبکه در تهران یکی از چند مواردی است که شرکت ما در آن خدمات رسانی می کند خدمات شبکه در تهران و ارسال تجهیزات به صورت رایگان می باشد.

5 دیدگاه در “خدمات شبکه و اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *